Çözümlerimiz

 
BU KONUYU PAYLAŞ     

AKILLI ŞEHİRLER

Şehirlerin en büyük sorunlarından biri de Şehir Güvenliği'dir. Daha güvenilir bir şehir bilgisi için otomatik dedektörler ve kameralar yoluyla elde edilen bilgiler suç oranlarını düşürür. Sınır güvenliği çalışmalarıyla kaçakçılık, göç ve sınır ihlalleri tespit edildi. Güvenlik bakımından, bunların merkezi bir sistemle takip edildiğini ve grafik tabanlı operatörler tarafından kontrol edildiğini bilmek önemlidir. Bu alanda kapsamlı çözümler, hizmetler ve ürünler sağlanmalıdır.

Kampus çözümlerinin bir parçası olarak birden çok kullanıcının erişim kontrolleri kurumlar ve üniversiteler için önem kazanmıştır. Erişimler, verileri kontrol etmek için "Beyaz Liste" mantığıyla kontrol edilir. Yeni nesil veri merkezlerinde kullanılan bu yeni uygulama ile yetkisiz kullanım mümkün değildir. Veri canter, sizin için Risk yönetimi yapar ve düşük riskli, riskli, orta riskli ve yüksek riskli kullanıcıları birbirinden ayırır.

Çözüm ortaklarımız Cisco, IBM firmaları ile akıllı şehirler için; bilişim altyapılarının iyileştirilmesi "Smart Grid" çalışmaları, IOT çözümleri ve yazılımsal projeler hayata geçirmekteyiz.

 
 
 
 
  Include tarafından üretilen Steora Yeni Nesil Bank sistemi

Steora Yeni Nesil Bank sistemi, sizleri renkli dünyasına devet ediyor. Park bahçe ve kampüsler için tasarlanan endüstriyel banklar telefon şarjlarında cihazların aniden biten şarj sorunlarına kesin çözüm getiriyor.

21 Haziran 2018
  Spice Belgesi Alındı

Spice belgelendirme sürecimiz tamamlanıp Spice Belgesi Türkak onayı ile şirketimize verilmiştir. Spice TS ISO/IEC 15504

16 Ekim 2017
  Bir Datacenter projesi daha tamamlandı.

Kırgızıstan Dış İşleri Bakanlığı Data Center Projesi Tika fonu ile yapılmıştır.

04 Nisan 2017
  Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı

Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı. Kırmızı ışık ihlal ve sabit radar çalışmalarının yer aldığı bu çalışmada emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

04 Nisan 2017
  Robit Şimdi DELL EMC GOLD Partnerı

DELL EMC Gold partner'ı olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

04 Nisan 2017
  Espa 2013 Award Tareks'in oldu

ESPA 2013 ödüllerinde T.C. Ekonomi Bakanlığına şirketimiz tarafından geliştirilen Tareks yazılımı Nominee ödülünü almıştır.

03 Aralık 2013
  Robit Teknoloji hobilerinize yön vermeye devam ediyor.

Yepyeni projeler,işini bilen uzman bir kadro ve sayısız robit malzeme ve ürün...Hepsi Robit Teknoloji'de,siz sadece hayallerinize odaklanın biz yanınızdayız.

03 Nisan 2013
 
1-3 / 7