ArGe

 
BU KONUYU PAYLAŞ     

ARGE

Robit, kuruluşundan bugüne ArGe faaliyetlerini bünyesinde kurmuş olduğu profesyonel ekiple yürütmüştür. Medikal,simülasyon uygulamaları,elektronik cihaz üretimleri,sivil amaçlı insansız hava taşıtları,tarımsal otomasyon ve robotik alanlarında sürekli Arge çalışmaları yaparken aynı zamanda Tübitak ve Kosgeb destekli özel projelerede imza atmıştır.

Disiplinler arası çalışmayı benimsemiş Yazılım, Elektronik ve Mekatronik mühendisleri ve iki adet tekniker ArGe ekibimizde yer almaktadır. Çok uluslu Arge destekleri kapsamında da şirketimiz birçok yurtdışı şirketi ile Arge çalışmalarına devam etmektedir.

Arge çıktılarımızdan 3 farklı ürünümüz test aşamalarını geçerek ürün haline gelmiş ve hali hazırda ihale bazlı satışlarımızla ülkemizde kullanılmaktadır.Arge çıktılarımızın ürünleşmesi bu alandaki yatırımlarımızın haklı gurur kaynağı olmuştur.

 
 
 
 
  Include tarafından üretilen Steora Yeni Nesil Bank sistemi

Steora Yeni Nesil Bank sistemi, sizleri renkli dünyasına devet ediyor. Park bahçe ve kampüsler için tasarlanan endüstriyel banklar telefon şarjlarında cihazların aniden biten şarj sorunlarına kesin çözüm getiriyor.

21 Haziran 2018
  Spice Belgesi Alındı

Spice belgelendirme sürecimiz tamamlanıp Spice Belgesi Türkak onayı ile şirketimize verilmiştir. Spice TS ISO/IEC 15504

16 Ekim 2017
  Bir Datacenter projesi daha tamamlandı.

Kırgızıstan Dış İşleri Bakanlığı Data Center Projesi Tika fonu ile yapılmıştır.

04 Nisan 2017
  Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı

Çanakkale Ezine Tedes Projesi Tamamlandı. Kırmızı ışık ihlal ve sabit radar çalışmalarının yer aldığı bu çalışmada emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

04 Nisan 2017
  Robit Şimdi DELL EMC GOLD Partnerı

DELL EMC Gold partner'ı olarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

04 Nisan 2017
  Espa 2013 Award Tareks'in oldu

ESPA 2013 ödüllerinde T.C. Ekonomi Bakanlığına şirketimiz tarafından geliştirilen Tareks yazılımı Nominee ödülünü almıştır.

03 Aralık 2013
  Robit Teknoloji hobilerinize yön vermeye devam ediyor.

Yepyeni projeler,işini bilen uzman bir kadro ve sayısız robit malzeme ve ürün...Hepsi Robit Teknoloji'de,siz sadece hayallerinize odaklanın biz yanınızdayız.

03 Nisan 2013
 
1-3 / 7