AĞ ÇÖZÜMLERİMİZ

Yeni Nesil Ağ Teknoloji Çözümleri

Literatür karşılığı olarak tanımlanan; makine ve süreçlerin insan kontrolü dışında, yazılımsal unsurlar ile yönetilmesi, işletilmesi ve kontrolü, otomasyon teknolojilerinin temel çıkıtlarını oluşturmaktadır.

Bu kapsamda, şirketimiz dahilinde geleneksel network tasarım, uygulama, devreye alma süreçlerinin yanı sıra yazılım tabanlı network otomasyon çözümleri sunulmaktadır.

Bu çözümler ile hali hazırda bulunan network ağlarının izlenmesi ve kontrolü, rutin süreçlerin otomatize edilmesi ve insan hatalarından kaynaklı güvenlik zafiyetlerinin minimize edilmesi ile iş süreçlerinin devamlılığı sağlanmaktadır.

Kampüs, geniş alan ağları, veri merkezi gibi network ağlarının, yazılım tabanlı otomasyon çözümleri entegrasyonu ile karmaşık ağların merkezi olarak yönetimlerinin sağlanması, güvenlik politikalarının sadeleştirilmesi ve erişim kontrollerinin denetlenmesi sağlanmaktadır.

SDN (Software Defined Network) çözümlerinin ana unsuru olarak tanımlanan “intent based” politikalar ile niyet algılama odaklı sezgisel ağların, olası eylem ve güvenlik tehditlerinin tespiti ve önlenmesi ile işletme ve bakım maliyetlerinin minimize edilmesine olanak sağlar. Bu kapsamda SD-WAN, SD Access, ACI, NSO gibi orkestrasyon & yönetim yazılım entegrasyon çözümleri sunmaktayız.

Robit Network Automation (RNA) ile network sistemlerinin hız ve güvenlik ihtiyaçlarının karşılanması haricinde aşağıda belirtilen FCAPS model ışığında çözümler sunulmaktadır;

  • İnsan Hatasını Minimize Etme
  • Ölçeklendirme
  • Ürün, İş Gücü Maliyeti Azaltma
  • Gelişmiş “Monitoring” İmkanları
  • “Intent Based Network” Kabiliyeti

Diğer Ağ Çözümlerimiz

Ağ Çözümlerİ

Ağ Erişim Kontrolü

Ağ Çözümlerİ

Geleneksel Çözümler

Ağ Çözümlerİ

Kablosuz Ağlar

Robit Teknoloji