ÇÖZÜMLERİMİZ

Yazılım Hizmetleri

Robit Teknoloji olarak ihtiyaca yönelik ürünler sağlayabilmekteyiz ve kurumunuzun bir birimi olarak sizinle çalışmayı amaçlamaktayız.

BT dönüşümü süresince yanınızda her zaman güvenebileceğiniz bir iş ortağınızın olması bu dönüşüm sürecini hızlı, güvenilir ve kolay yapacağına inanıyoruz. Her zaman ihtiyaçlarınıza hızlı cevap verebilecek ekibimizle birlikte sizinle sayısal dönüşüm sürecinizde birlikte olmaktan memnuniyet duyarız.

Günümüz dünyasında teknolojinin de hızlı gelişmesiyle birlikte kurumların, firmaların ve son kullanıcıların ihtiyaçları ve talepleri sürekli değişmektedir. Bu kapsamda daha fazla hizmet sayısal ortama taşınmakta ve daha ulaşılabilir hale getirilmektedir. Robit Teknoloji olarak bu dönüşüm sürecinde kurumunuzun hız kesmeden, bütün BT bileşenlerini en hızlı şekilde tedarik edilebilmesini sağlıyoruz. Merak etmeyin, uygulamanız en doğru zamanda teslim edilecek, sunucularınız ve alt yapınız da.

Sayısallaşan dünyada, sayısal ortamda verilen hizmetlerin sayısı her geçen gün hızlı bir şekilde
artmaktadır. Bu hızla artan hizmet sayısı ile birlikte toplanan veri de hızla artmaktadır. Robit Teknoloji olarak bu verinin toplanmasında üreteceğimiz uygulamalarla birlikte bu verinin kurumsal stratejinize katkısı ve karar verme süreçlerinize etkisi üzerinde veriyi anlamlandırmak için sizinle çalışıyoruz. Elinizde bulunan verilerin eyleme geçme vakti geldi.

Uygulama sunucuları, depolama birimleri, yazılım, büyük veri, iş zekası, güvenlik sunabileceğimiz servislerden sadece bazıları. Bunların hepsiyle kurumunuzun uğraşmasına gerek yok. Size en iyi çözümleri sunabilmek için buradayız. Bir projeye nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, en hızlı yol bizimle görüşmek. İhtiyaçlarınızı sizden biri olarak anlayıp size özel çözümler sunmaktan memnuniyet duyarız.

Yazılım Mimarileri

Birçok yazılımcı için mimari göz ardı edilen bir konu olmaktadır. Eksik ya da yanlış mimari kararlar yazılım geliştirme süresinden, yazılım performansına kadar birçok alanda yazılımın başarısını engellemektedir. Bazı kaynaklarda da en güncel ya da en iyi mimari gibi kavramlar ortaya çıkmaktadır.

Ancak Robit Teknoloji olarak tek bir mimarinin doğruluğuna inanmıyoruz. Geliştirilen projenin doğasına göre doğru mimari seçimi proje başarısını belirleyen en önemli faktörlerdendir ve biz en güncel mimariler konusunda size destek olmak için hazırız.

Mikroservis Mimarisi

Bu mimari kompleks sistemlerin sürekli geliştirme, entegrasyon ve kurulum işlemlerine izin vererek kurgulanabilmesini sağlamaktadır.

N-Katmanlı Mimari

Bu mimari ile sunum, uygulama ve yönetim katmanları birbirlerinden ayrılması
sağlanmaktadır.

Soğan Mimari

Inversion of Control ile birlikte veri kaynaklarından bağımsız geliştirmeye izin verir.

Teknoloji Deneyimi

Yazılım Hizmetleri

Robit Teknoloji olarak dijitalleşme ile ivme kazanan teknoljik dönüşüm sürecinde kurumunuzun hız kesmeden, bütün Bilişim Teknolojileri bileşenlerini en hızlı ve kaliteli şekilde servis edilebilmesini sağlıyoruz.

YAZILIM Hizmetleri

Yazılım Ürün Geliştirme

YAZILIM Hizmetleri

Yazılım Güncelleme ve Modernizasyon

YAZILIM Hizmetleri

Proje
Kurtarma

YAZILIM Hizmetleri

Kurumsal Yazılım Geliştirme

Robit Teknoloji