PROJELERİMİZ

Projelerimiz

Robit Teknoloji teknoloji hizmetleri, ağ çözümleri ve kullanıcı memnuniyetine odaklanmış olarak, katma değerli mühendislik çözümleri üreterek ülkemizin ve tüm insanlığın yararına sunar.

PROJELERİMİZ

Yeni Nesil Ağ Teknolojileri

Literatür karşılığı olarak tanımlanan; makine ve süreçlerin insan kontrolü dışında, yazılımsal unsurlar ile yönetilmesi, işletilmesi ve kontrolü, otomasyon teknolojilerinin temel çıkıtlarını oluşturmaktadır.

PROJELERİMİZ

Utman

Robotik kodlamaya meraklı kişilerin geliştirdikleri projelerini güvenilir bir ortamda saklayıp paylaşabilecekleri ve yine kendileri gibi robotik kodlamaya meraklı başka insanlarla bir araya gelip bilgi alışverişinde bulunabilecekleri bir platformdur.

PROJELERİMİZ

19 Muhasebe Sistemi ERP

İngilizcesi “Enterprise Resource Planning “ olarak bilinen ERP yani Kurumsal Kaynak Planlama konusunda firmalara yol gösterecek ve yardımcı olacak projemizin adı 19 olup 2 temel modülden oluşmaktadır.

PROJELERİMİZ

Drone Entegre 4×4 Araç Platformu

Dünyanın her noktasında, farklı pek çok sektöre yönelik operasyonel çalışmalar için araç şoförlü ve UAV Pilotlu kiralama ve satın alma opsiyonları ile hizmet vermekteyiz.

Robit Teknoloji