ÇÖZÜMLERİMİZ

Elektronik Çözümleri

Robit Teknoloji olarak temel hedefimiz; katma değerli ve yüksek teknolojili sistemlerin askeri/sivil kullanımına sunarak, yerli ve milli teknolojilerin, tasarım ve üretimlerinin yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize sunmaktır.

Şirketimiz bünyesinde yer alan Elektronik/Mekatronik Sistemler birimi ile müşterilerimize on yılı aşkın sürede, anahtar teslim elektro-mekanik ve yazılım çözümleri sağlamaktayız.

Robit Teknoloji olarak temel hedefimiz; katma değerli ve yüksek teknolojili sistemlerin askeri/sivil kullanımına sunarak, yerli ve milli teknolojilerin, tasarım ve üretimlerinin yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize sunmaktır.

Alanlarında uzman mühendis ekibimiz ile katma değerli ürünlerin tasarımında ve üretiminde geçmişten gelen bilgi ve tecrübemiz ile simülasyon sistemleri, medikal görüntüleme sistemleri, STEM OSHW donanımları ve güvenlik sistemleri başta olmak üzere terzi usulü proje bazlı yaklaşımlarımızı müşterilerimize sunmaktayız.

Ülkemizin OSHW (Open Source Hardware – Açık Kaynaklı Donanım) hareketinin öncü organizasyonlarından biri olmaktan gurur duymaktayız.

AR&GE projelerinin vazgeçilmez unsuru geliştirme platformlarının, 2008’den bu yana eğitim kurumlarının, sivil/askeri kuruluşlarına; tedarik süreçlerini, yerlileştirme & geliştirme çalışmalarını ve bu teknolojilerin ülke geneline yaygınlaştırılması konularında çalışmalarda bulunmaktayız. 54 farklı OSHW ürün grubumuz ile prototipleme süreçlerinde değerli müşterilerimize donanım ve yazılım çözümleri sunmaktayız.

Mekatronik sistem entegrasyon tecrübelerimizi, simülasyon sistemleri ve interaktif teknolojiler geliştirmek için çalışıyoruz.

Mekanik, elektronik, kontrol ve yazılım mühendisliği disiplinlerinin kesişim noktası olan mekatronik-simülasyon sistemleri, alanlarında uzman mühendis kadromuz ile trafik eğitim simülasyonları başta olmak üzere, interaktif müze ve online eğitim konularında hizmetler vermekteyiz.

Robit Teknoloji olarak Medikal Görüntüleme Sistemleri kapsamında hastane standartlarına uygun Dijital Negatoskop – Steril PC üretmekteyiz.

Günümüz teknolojilerin başlıca etkileşim içinde bulunduğu sağlık sektörünün Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri (HBYS) ile hastanın, hastane girişinden, çıkışına kadar ki tüm süreçlerinin işletildiği ve verilerinin depolandığı ve talep doğrultusunda verilerin dijital ortamda anında ulaşımı sağlanmaktadır. Bu kapsamda hasta görsel tetkiklerinin (Röntgen, MR, Tomografi vb.) dijital ortamlarda anında ulaşılabilmesi, yorumlanabilmesi için medikal standartlar doğrultusunda hastane ortamına uygun anti bakteriyel görüntüleme cihazları geliştirmekteyiz. Medikal Görüntüleme sistemleri doktor odası, ameliyathane ve toplantı odalarında kullanılmak üzere, hastane ihtiyaçlarına göre terzi usulü çok ekranlı, uzaktan kontrollü, sabit ya da hareketli yapıda projelendirme, tasarım & üretim PACS entegrasyon çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

Robit Teknoloji