Bugünün ve Geleceğin Mühendislik Çözümleri

Dijitalleşme ile ivme kazanan teknolojik dönüşüm sürecinde yazılımdan donanıma tüm bilgi teknolojileri bileşenlerinin en hızlı ve kaliteli şekilde servis edilebilmesini sağlıyoruz.

Hakkımızda

Robit Teknoloji 2008’den bugüne,
  • Müşterilerine Bilgi Teknolojileri alanında katma değerli mühendislik çözümleri sunan,
  • Disiplinlerarası entegrasyon kültürü ile bilişim, yazılım, sistem entegrasyon çalışmalarını müşteri fayda analizi doğrultusunda ve
  • Üretici bağımsız olarak yürüten bir teknoloji firmasıdır.

Vizyonumuz

Başta Türkiye olmak üzere, tüm insanlığın faydasına hizmet edecek katma değerli teknolojik ürün ve çözümleri müşterilerine sunan, küresel ölçekte lider bir teknoloji firması olmaktır.

Misyonumuz

Robit Teknoloji, teknolojik çözüme ihtiyaç duyulan her noktada, alanında yetkin ekipleriyle müşterilerine katma değerli çözümler sunan, paydaş memnuniyeti ve çözüm odaklı, çevik bir teknoloji şirketidir.

Stratejik Hedeflerimiz

Kısa Vadedeki hedefimiz, ana faaliyet alanları olarak belirlediğimiz ağ çözümleri, siber güvenlik çözümleri, tümleşik iletişim çözümleri, veri merkezi çözümleri, yazılım hizmetleri ve elektronik çözümler uzmanlıklarında Türkiye’nin lider teknoloji şirketi olmaktır.

Orta Vadedeki hedefimiz, Türkî Cumhuriyetler başta olmak üzere, ürettiği teknolojilerin yakın coğrafyalara ihracatını yapan bölgesel ölçekte lider bir teknoloji şirketi olmaktır.

Uzun Vadedeki hedefimiz, bilgi teknolojileri alanında kendi özgün ürünlerini üreten, ve satışlarını gerçekleştiren küresel ölçekte lider bir teknoloji şirketi olmaktır.

Logo & Katalog

Logo (PNG)

Azab Katalog

Ofislerimiz

Yönetim OFİS

High Life Office, H&L Ofis

Ankara – Eskişehir Yolu, Fatih Sultan Mahallesi 2720. Sk No: 4 /A Kat: 6 Daire: 70 06790 Etimesgut
ANKARA / TÜRKİYE

Elektronik Sistemler ve Servis

Servis, Elektronik Üretim ve Depo Alanı

Gültepe Mahallesi, Turgut Özal 2 Bulvarı No:98 Demirciler Sitesi Altındağ/ ANKARA

Robit Teknoloji