Türk savunma sanayisinden Katar’da gövde gösterisi
4 Mart 2024

Savunma sanayisinin en önemli etkinliklerinden biri olan 8. Doha Uluslararası Deniz Savunma Fuarı ve Konferansı (DIMDEX 2024)’te gurur verici bir şekilde şirketimiz de yer alıyor!

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı’nın koordinasyonunda gerçekleşecek bu etkinlikte, Türkiye’den 40 değerli şirketi, Türk Pavilyonu’ nda ürün ve kabiliyetlerini sergileyecek. Arasında Anadolu Shipyard, ASELSAN, ASFAT, BAYKAR, BMC, DEARSAN, HAVELSAN, KAREL, Makine ve Kimya Endüstrisi AŞ, Meteksan Savunma, Nurol Makina, REPKON, Robit Teknoloji, ROKETSAN, SİMSOFT ve TİTRA Teknoloji gibi önemli isimler bulunuyor. Bu etkinlik, Türk savunma sanayisinin uluslararası alanda ne denli güçlü olduğunu göstermek için harika bir fırsat. Ürün ve çözümlerimizle Katar ve bölge ülkeleriyle olan iş birliklerimizi daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz. Üstelik, Türk savunma sanayisinin ürünleri, Katar güvenlik güçleri tarafından da kullanılıyor olması, başarımızı bir kez daha kanıtlıyor.

Bu heyecan verici gelişme hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:https://www.aa.com.tr/ 

 

Geçmiş Haberler

Robit Teknoloji