15. yılımızda üretimlerimiz ile gurur duyuyoruz!
27 Şubat 2023

Sektörel birçok alanda bilişim teknolojileri üretimini ve tedarikini yapan firmamız 15 yılını doldurmanın verdiği gururla, iki senelik Ar&Ge çalışmalarının sonuçlarını ürün olarak almıştır. Tasarım ve üretim aşamaları tamamlanan birçok ürün,  hayatımızı her alanda kolaylaştırırken ülkemizin mühendislik kabiliyetlerinin gelişmesine de katkıda bulunuyor.

Üzerinde çalıştığımız başlıca konular; Savunma, havacılık, uzay, IoT, metaverse sanal evren AR ve VR gözlük sistemleri, askeri ve sivil kullanım için robot teknolojileri, mobil veri merkezleridir.

Bu ürünlerden satışa hazır hale gelen başlıca ürünlerimiz Azab, Chordata, Utman, irobit oldu.

Mart ayı içerisinde Hacettepe Kongre Merkezi’nde dördüncüsü düzenlenecek olan Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nde çalışmaları tamamlanan ürünlerimiz müşterilerin beğenisine sunulacaktır.

Robit teknoloji katma değerli entegrasyon yeteneğini bilişim projelerinde daha nitelikli ürünlerin oluşması adına Chordata ve Robit RNA üzerinde birleştirdi. Chordata ile veri merkezlerini boyutlandırdık. Robit RNA ile ağ otomasyon yazılımını müşterilerimize sunduk.

Çalışmalarımızın daha görünür olması için HL Ofis-Yönetim Ofisimizde kurduğumuz gösteri alanına sizleri de bekliyoruz.

Tanıtım Filmi

 

Robit Teknoloji